Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MEKAPSAN, 2022 yılında yeni bir yapılanma ile kurulmuş olup özellikle “Isıl Püskürtme Kaplamalar ve Yüzey Mühendisliği” konusunda uzmanlaşmıştır. Firma kurucularının yirmi yılın üzerinde bir kaplama üretimi, test ve analizi ve performans testleri konusunda tecrübesi bulunmaktadır.


Özellikle uçak-uzay, aşınma ve korozyona yönelik; Metalik, Seramik, Kompozit, Sert Metal ve Plastik kaplamalar konusunda referansları bulunmaktadır.


Alev Sprey (tel, toz), Plastik Sprey, Yüksek Hızlı Oksi-Yakıt Sprey (HVOF), Plazma Sprey yanında Elektrik Ark Sprey teknolojilerini kullanılarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye ve sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.


Üretim süreçleri günümüz son teknoloji uygulamaları ve laboratuvar hizmetleri ile desteklenmekte ve raporlanmaktadır.


MEKAPSAN, ihtiyacınız olan kaplama hizmetlerini kendi fabrika binasında veya müşterilerinin fabrikasında veya sahada yüksek mobilite ile sağlamaktadır.


MEKAPSAN Mühendislik ve Danışmanlık firması, yerli teknoloji kullanmayı, geliştirmeyi vizyonuna koymuş bu amaçla proaktif yaklaşımlar sergileyen yüksek teknoloji odaklı Ar-Ge/Ür-Ge yanında bir üretim firmasıdır.


Felsefemiz; yüksek kalite, zamanında iş teslimi, tekrarlanabilir üretim kalitesi, ve maksimum müşteri memnuniyetidir.


SaygılarımızlaMeKapSan


Kaplama Uygulama Merkezi